Ženská sauna každé úterý 14-18 hodin   

SAUNOVÝ SVĚT V LUŽÁNKÁCH

Místo, kde můžete hodit starosti za hlavu

 

V centru Brna, v krásném prostředí

Otevírací doba od 15.9.:

Po - Pá 14 - 22:30 hod.

So - Ne 10 - 22:30 hod. 

Novinky sledujte na
našich sociálních sítích

SAUNY PRO
RELAX I ZDRAVÍ

Přijďte se po dni plném povinností konečně uvolnit do saunového světa. Vyplavit stres. Zklidnit mysl. Vybírejte ze čtyř druhů saun s moderními interiéry a nádhernými výhledy do zeleně městského parku. To vše doplňuje relaxační zóna s lehátky a malou knihovnou. Saunový svět v Lužánkách je menší, než klasická wellness centra, nabízí proto intimnější prostředí a klid.

Finská sauna

Klasická finská sauna s výhledem do přírody. V této sauně také probíhají saunové ceremoniály. 

Více informací Skrýt

Doporučená délka saunování:
5 až 15 minut / cyklus

Teplota v sauně:
85 až 95 °C

Maximální kapacita:
15 osob

Sauna v parku

Sauna finského typu vyzdobena sezónními rostlinami.  

Více informací Skrýt

Doporučená délka saunování:

5 až 15 minut / cyklus

Teplota v sauně:

85 až 95 °C

Maximální kapacita:

6 osob

BIO sauna

Sauna s výhledem na stromy, navíc ovoněná esenciálními oleji, je díky své teplotě a vlhkosti (30%) vhodná pro saunové začátečníky nebo i pro děti. 

Více informací Skrýt

Doporučená délka saunování:
10 až 30 minut / cyklus

Teplota v sauně:
60 až 75 °C 

Maximální kapacita:
8 osob

Parní sauna

Klasická parní sauna, ovoněná esencemi, nejčastěji eukalyptem nebo jehličím. 

Více informací Skrýt

Doporučená délka saunování:
10 až 20 minut / cyklus

Teplota v sauně:
45 °C při 100% vlhkosti

Maximální kapacita:
8 osob

Relaxační zóna

Saunování se nesmí uspěchat. Po každém prohřátí je třeba správně a dostatečně dlouho odpočívat. Se zavřenýma očima nebo s knihou. K tomu u nás slouží dvě prostorné místnosti, s výhledem do zeleně městského parku.

Více informací Skrýt

PRIVÁTNÍ SAUNA 

Chcete mít jednu saunu nebo rovnou celé wellness jen pro sebe a užít si u nás romantiku anebo příjemný zážitek s přáteli? Rádi vám zajistíme i občerstvení či výzdobu pro vaši oslavu narozenin či rozlučku se svobodou. 

Aktuální možnost využití privátní sauny je pondělí, středa, neděle 11:00 - 16:00 a úterý, čtvrtek, pátek a sobota 11:00 - 20:00. Pro domluvení termínu nás prosím kontaktujte telefonicky či emailem. Požadavky na jiný čas nebo speciální přípravu prosíme specifikujte při naší domluvě.   

 

Privátní saunování

Pronájem jedné sauny a přilehlé odpočívárny. Vhodné pro 2 - 6 osob, možnost režimu finské či biosauny - dle přání klienta.  Cena 90 minut pro 2 osoby 700 Kč, každá další os. 300 Kč.              

Cena 120 minut pro 2 osoby 850 Kč, každá další os. 350 Kč 

V ceně možnost využití sauny, vnitřní i venkovní odpočívárny a baru (nepřístupné jsou ostatní sauny a bazének).

Více informací Skrýt

Pronájem celého wellness

Pronájem celého komplexu 5000 Kč / 120 minut. V ceně přístup pouze pro vás do celého wellness - 4 sauny, venkovní a vnitřní odpočívárna, bazének, bar. 

Pokud máte zájem o delší pronájem nebo potřebujete zajistit občerstvení či výzdobu, nebojte se na nás obrátit s vašimi požadavky. 

Více informací Skrýt

Fotogalerie

Cvičení

V našem wellness centru probíhají lekce jak soukromé, tak i otevřené, stačí si jen vybrat. Na naše otevřené lekce je třeba se přihlásit, a to buď online (viz. níže) nebo na recepci WPL. Platba poté probíhá po lekci, případně lze využít i kredit z věrnostní karty Sportovka. Objednání na soukromé lekce probíhá přímo u lektorů.  

Další infromace Vám rádi poskytnou na recepci WPL

recepce@wellnessparkluzanky.cz 

tel. 778 791 014

Cvičení pro děti

Je zaměřeno na celkovou pohybovou průpravu dětí předškolního i školního věku. Děti si v kryté tělocvičně protáhnou ztuhlé svaly a naučí se základům sportovní gymnastiky (např. správnému kotoulu) a zlepší si celkovou obratnost a koordinaci. Cvičení je vhodné i pro malé sportovce jako cvičení kompenzační.

Více informací Skrýt

Kdy:

1. pololetí 4.9.2023 - 31.1.2024

2. pololetí 1.2. - 30.6.2024

  • Pondělí 15:00 - 16:00 

  • Pondělí 16:00 - 17:00   

 

  • Středa 14:30 - 15:30 

  • Středa 15:30 - 16:30 - kurz OBSAZEN

Délka lekce:
60

Maximální kapacita:
6 osob

Cena:
3790,- za pololetí

Jóga s Luu

V tomto kurzu tě čeká hravá, středně náročná praxe. Nonšalantní rozjezd k uvědomění si těla a ke zklidnění turbulencí v mysli záhy vystřídá dynamická a silovější část lekce. S grácií se zastavíme v několika pozicích a necháme se v nich houpat svým dechem.

Více informací vč. přihlášení:  www.luuprochazkova.cz/joga-kurzy/

Více informací Skrýt

Délka lekce:
70 minut

Maximální kapacita:
10 

Cena:
soukromé lekce - luu.prochazkova@gmail.com

 

Masáže

Přijďte odložit stres a spěch nakupený v těle do útulného masérského pokojíku. Vědomý dotek a omamná vůně éterických olejů vás ponoří do hluboké relaxace a fyzického uvolnění Vyzkoušejte u nás masáž klasickou, aromaterapeutickou, čakrovou nebo thajsko-jógovou.

Lucie Procházková - +420 724 047 909, pondělí až čtvrtek

www.luuprochazkova.cz

Více informací Skrýt

Sabina Němcová - +420 776 203 082, úterý, čtvrtek, pátek, (sobota a neděle - termín domluvy masáže je nutné domluvit alespoň den předem)

www.facebook.com/masazeluzanky

Více informací Skrýt

speciální nabídka

SPORTOVKA: PERMANENTKA DO PARKU

Relaxujte častěji a výhodně. Nákupem permanentky získáte slevy na vstupy. Sportovka je plně přenosná, takže se o ni můžete podělit se svými blízkými. Její platnost je jeden rok ode dne nabití kreditu. Zakoupení a vklady lze provést v hotovosti nebo platební kartou na recepci Wellness parku Lužánky.

Pravidla využívání karty Sportovka

Vklad kreditu min. 1 000,- Kč, následující vklad vždy min. 1 000,- Kč. Vklad je možné provést osobně na recepci anebo online na odkazu: http://www.onlinememberpro.cz/bltcbrno/

Platnost kreditu je jeden rok ode dne nabití. Propadlý kredit bude aktivován po provedení nového vkladu.
Sportovka opravňuje ke zvýhodněným cenám na služby (viz. aktuální ceník služeb).
Karta je přenosná.

Vkladem kreditu kupuje zákazník za zvýhodněnou cenu služby, které budou dle volby zákazníka čerpány v následujícím období jednoho roku od provedení vkladu. Nevyčerpání koupených služeb nezakládá právo zákazníka na vrácení uhrazeného kreditu.

Na Sportovku se nevztahuje případná konzumace na baru. 

Každý člen má během wellness pobytu neomezené množství vody s citrónem zdarma. 

Zažádat o SPORTOVKU můžete na recepci Wellness Parku 

Obchodní podmínky

Ceník

V ceně veškerých služeb je zahrnuto zapůjčení 1 osušky a 1 prostěradla. Další výměna prádla 15 Kč. Při vstupu na 180 minut výměna 1 kusu prádla zdarma.  

Ke každému zakoupenému vstupu se Vám automaticky připočítává 10 minut na pobyt v šatnách. 

Pokud ve wellness strávíte delší dobu, než jste nahlásili při vstupu, účtuje se další pobyt nejdříve po minutách, poté se automaticky překlápí do vyššího, pro klienta výhodnějšího, paušálního tarifu. 

MultiSport - přijímáme 

- Sportovka a MultiSport nelze kombinovat

- Kartu MultiSport akceptujeme pouze po předložení platného dokladu totožnosti!

Děkujeme za pochopení. 

Často kladené dotazy

Dá se u Vás zaparkovat?

Ano, v ulicích kolem lužáneckého parku, k WPL pak stačí 1-5 minut chůze.. Modré čáry vyznačují parkování placené (zóna B). Lze platit přes aplikaci nebo přes automat. O víkendech nebo státních svátcích je toto parkování bezplatné.

Je nutné provést rezervaci?

Není, jen je potřeba brát v potaz maximální kapacitu sauny. V jeden čas může být v našem Wellness centru maximálně 25 návštěvníků.

Nikdy jsem nebyl v sauně, co si mám vzít s sebou?

Ručník i prostěradlo na podložení obdržíte na recepci a sprchový gel je vám též k dispozici. Doporučujeme tedy jenom hřeben, či vlastní sandále.

Jaké zásady je třeba dodržovat při saunování?

Před vstupem do Wellness Parku i před vstupem do ochlazovacího bazénku je nutné se osprchovat, a to z hygienických i zdravotních důvodů. Neméně důležitý je pitný režim (voda je k dispozici na baru). Během saunování je nezbytné podkládání celého těla prostěradlem a sprchování před vstupem do bazénku. Dále je rozumné zbytečně nepřetěžovat organismus a nebát se odejít ze sauny i dřív, pokud se již ve vysoké teplotě necítíte komfortně.

Platím u Vás za čas strávený v šatnách?

V našem Wellness Parku nenaleznete turnikety, ke každému vstupu ale získáváte automaticky 10 minut navíc pro pobyt strávený v šatnách.

V případě, že překročím stanovený čas saunování, platím další vstup?

Za každou překročenou minutu účtujeme 5 Kč. Nicméně pokud se vámi překročený čas cenově přiblíží delšímu (a tím pádem i výhodnějšímu) vstupu, automaticky se vám váš vstup změní. Například při 90 minutách se vstup ve 106. minutě změní na 120-minutovou sazbu.

Přijímáte Multisport kartu, případně jiné benefitní karty a poukázky (Sodexo, Edenred, Up)?

MultiSport - kartu přijímáme od října 2022 více v sekci ceník. 

Přijímáme tyto poukázky: 

SODEXO (Flexi pass, Flexi pass card, Fokus pass, Relax pass, Dárkový pass), EDENRED (Sport a kultura, Multi, Ticket Compliments dárkový, Ticket Benefits), UP Česká republika (Unišek, Unišek+, Unišek FKSP)

Lze zakoupit dárkový poukaz?

Dárkové poukazy lze zakoupit na recepci. Nabízíme i pořízení naší věrnostní karty Sportovka, která je plně přenosná. Samotné pořízení je zdarma, při nabití kreditu pak můžete čerpat zvýhodněné ceny vstupů do saun, do budoucna se navíc počítá s širším využitím karty i na další aktivity v rámci areálu.

Je u vás možné bezpečně uložit cennosti?

Ano, na recepci jsou skříňky na čip, prostor recepce je navíc pod dohledem kamer i recepční.

Mohou do sauny i děti?

Ano, ale pouze v doprovodu osoby starší 18 let. Prosíme také doprovod o zvýšenou opatrnost a o intenzivní dohled, zejména pro oblast ochlazovacího bazénku, jehož hloubka je 140cm.

Mohu mít do sauny plavky?

Nošení plavek se v saunách obecně nedoporučuje a to z důvodu i minimálního zaškrcení krevního oběhu. Náš Wellness Park je tudíž bezplavkovou zónou.

V čem spočívají saunové ceremoniály?

Je to intenzivnější forma saunování, při které saunový mistr za zvuků hudby rozhání horký vzduch po místnosti.

Obrázek Wellness park Lužánky

Kontakt

Adresa

WELLNESS PARK LUŽÁNKY
Lužánecká 2016/7
Brno 602 00
(u tenisových kurtů)

recepce@wellnessparkluzanky.cz
+420 778 791 014
IČ: 18825443

Parking

Zaparkovat můžete kdekoli v modrých zónách v okolí parku Lužánky. Nejlépe na ulicích třída Kapitána Jaroše nebo Vrchlického sad. Poté se pěšky vydejte směrem k tenisovým kurtům, kde najdete naše wellness.

Nastavení ukládaní cookies

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k umožnění funkcionalit sociálních sítí a k analýze provozu webových stránek. Informace o provozu a užívání webových stránek Vámi jsou sdíleny s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které o Vás sesbírali při užívání jejich služeb.

Povolit vše
Vlastní

Vlastní nastavení cookies